Hizmetlerimiz

Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Kadrosu İle Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip Tek Servis
İşinde gücünde olan, çalışan müşterilerimize de unutmadık ve Cumartesi - Pazar Günleri de aktif olarak hizmet vermekteyiz.


KOMBİ BAKIM VE KOMBİ ARIZALARINIZI SERTİFİKALI YETKİ BELGESİNE SAHİP SERVİSLERE YAPTIRINIZ.


YETKİ BELGE GEÇERLİLİK TARİHİ : 26.09.2023
YETKİ BELGE NO : YB0174/11UY0032-4/02/1


KOMBİ TAMİRİ
KOMBİ MONTAJI
KOMBİ BAKIMI
HER MARKA YOGUŞMALI KOMBİ, HERMETİK KOMBİ, RADYAN VE KASKAD SİSTEMLERİ SERVİSİ,TAMİRİ,BAKIMI,MONTAJI,YAPMAKTAYIZ
Kombi tamiri, montajı, arızaları, bakımı, onarımı, servis hizmetleri ve petek temizleme konusunda gerekli bilgi, beceri ve donanıma sahip servis ekibimiz le hermatik, bacalı ve yoğuşmalı tüm marka ve modellerin bakımını tamirini parça değişimini mesleğin bize yıllardır verdiği deneyim ile severek yapıyoruz.
KASKAD SİSTEMLERİ,RADYAN SİSTEMLERİ, DOGAL GAZ İLE CALIŞAN BÜTÜN CİHAZLAR BİZİM KONTROL ALTIMIZDADIR.
Kombi servisi olarak değişim yapılan bütün parçalar 1 yıl içerisinde garantili bir şekilde firmamız tarafından karşılanmaktadır. kombi,doğal gaz kaçağı,doğal gaz tesisaatı,su tesisaat,kalorifer tesisaatı ve gibi bir cok alanda arıza,montaj bakım onarım sunuyoruz.
Kombi tamir servisi, kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı ve teknik sorunları gibi servis talebinize karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz aynı zamanda petek temizliği hizmetinde en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
Kombi bakımı ne zaman yapılmalı, kombi sıcak su vermiyor neden, kombimiz neden gürültülü çalışıyor, kombi petekleri neden ısıtmıyor, kombimiz ısındıkça su akıtıyor neden, kombimiz arızalandı acaba kombi tamir ücreti ne kadar gibi sorularınız için bizi arayın.
Kombi servisçiliği ciddi bir iştir bu sebeple büyük sorumluluk ister işimizi bu bilinçle yapıyoruz ekiplerimizi alanında gerekli bilgi beceri ve donanıma sahip çalışma arkadaşlarından oluşturuyoruz.